Apie

Tu esi Pakankamai… gera, graži, talentinga, protinga būtybė. Tau nebūtina būti „geriausiu/-ia“ ar nuversti kalnų, kad Tave mylėtų, kad Tau sektųsi. Tau nebūtina sulaukti pripažinimo ir komplimentų, kad jaustumeisi laimingu žmogumi. Tau nebūtina priklausyti nuo išorinių vertinimo sistemų, nuo to, ką pasakys kiti. Tu gali jaustis vertingu nepaisant visuomenės standartų. Nes Tu ir esi vertinga(s) – galbūt tik tai primiršai.

Tau nebūtina dangstytis savo profesija, socialiniu ar šeimyniniu statusu. Tavo tikroji vertė kur kas subtilesnė – jos neužčiuopsi jokiose etiketėse, diplomuose ar knygose.

Nuo mažumės mums diegiamas nuolatinis „nepasitenkinimo“ jausmas, kad daugiau investuotume (laiko, energijos, pinigų) ir daugiau siektume (norėti, pirkti, įrodyti, pasirodyti) ir taptume „-iausiais“ ar bent „-esniais“. Šioje vartotojiškoje visuomenėje tai reiškia nuolatinį alkį žinioms, pramogoms, statusams.

Taip įsisukame į užburtą karuselę – tikslų, pasiekimų, apdovanojimų, pagyrimų siekimo. Ir juk niekada negana! Visada atsiras geresnių ir visada bus kur pasitempti. Kaip iš to ištrūkti?

Jei jau pavargai nuo nuolatinių aplinkos ir savo paties reikalavimų, maksimalizmo, noro visiems įtikti, prisijunk prie mąstančių ir jaučiančių tą patį.

Tinklaraštyje kalbame apie tai:
• Kaip sumažinti lūkesčius ir reikalavimus sau?
• Kaip perfekcionizmą pakeisti sveiku požiūriu į save ir aplinką?
• Kaip sukurti ir išlaikyti pasitenkinimą savimi nepaisant aplinkybių?
• Kaip leisti sau klysti ir būti netobulu?
• Kaip priimti save tokį, koks esi – nieko nepridedant ir neatimant?
• Kaip pamilti save avansu – ne už kažką, o tiesiog dėl to, kad esi?

APIE MANE
Esu Raminta Girdvainė, man 30 metų. Prieš keletą metų atradusi savo pašaukimą mokyti(s), dabar dalinuosi su kitais savo patyrimais ir mintimis rašiniuose bei renginiuose. Vedu koučingo sesijas, grupes ir paskaitas norintiems atrasti, suprasti ir augti. Mano misija: padėti žmonėms užaugti iki SAVĘS ir atsiskleisti jiems geriausiu būdu. Daugiau apie mane – asmeniniame puslapyje girdvaine.lt.

KAIP SUPRATAU, KAD ESU PAKANKAMAI? Visą gyvenimą stengiausi kažko pasiekti, tobulėti net didžiausia kaina (sveikatos, laiko, draugų), nuolat siekti geriausio rezultato… Tik tuo metu visai pamečiau save. Pamiršau, ko noriu. Pamiršau, kas esu ir kokia esu. Aukojau santykius su artimaisiais ir sveikatą. Atbukinau savo intuiciją. Kol viskas apsivertė aukštyn kojomis, o mano tiek metų puoselėtas iliuzijų burbulas sprogo… Po netikėto atleidimo iš samdomo darbo versle, gavau progą iš naujo pervertinti savo gyvenimą. Tuomet vedama stiprios nuojautos pakeičiau profesiją (iki to dirbau komunikacijos ir marketingo srityje) ir pradėjau naują savo kelią: atradau koučingą (tiek sau, tiek kitiems), pradėjau saviugdos veiklą, pakeičiau kasdienius įpročius ir dabar gyvenu visiškai kitokį profesinį ir asmeninį gyvenimą.

Du metai praėjo nuo to laiko, kai pradėjau pažintį su savimi iš naujo. Ir dabar kasdien atrandu vis kažką įdomaus ir netikėto. Ir šie potyriai ypatingi! Noriu šia nuostabia kelione į save pasidalinti ir su kitais. Paskatinti mylėti save be išlygų, nes tai didžiausia dovana, kurią gali padovanoti sau ir pasauliui.

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: