Tu esi Pakankamai: 8 savaičių programa nuo birželio 4 d.

Įgyk daugiau pasitikėjimo savimi ir drąsos veikti! Kviečiu į 8 užsiėmimų savęs pažinimo programą – pirmadieniais nuo birželio 4 d.

Kaip dažnai save sustabdai ar atsitrauki, galvodama(s), kad esi nepakankamai… gera, šauni, graži, miela, protinga, kompetentinga asmenybė? Kad Tau trūksta žinių, pinigų, gebėjimų, sumanumo? Arba kad turi per daug – irzlumo, tingumo, kilogramų, blogų įpročių? Kaip dažnai nusisuki nuo savo svajonių po pirmos nesėkmės ar sulaukęs/-usi kritikos?…

Mokykloje mums tikriausiai nesakė, kad nieko baisaus negauti dešimtuko. Kad galima garsiai prisipažinti ir nesusilaukti bausmės bei gėdos už padarytas klaidas. Kad galime būti sėkmingais ir laimingais žmonėmis nebūdami patys gražiausi, protingiausi, tvarkingiausi (ar bent jau –esni už suolo draugus ar kaimynus). Mes nežinojome, kad žmonės mus mylės ir rinksis ne už pasiekimus ar mūsų tobulumą, o būdo savybes, vertybes, požiūrį.

tuesipakankamai

8 savaičių savęs pažinimo programa – 8 susitikimai su savimi. Tai unikali autorinė programa, kurios metu stiprinsime savivertę ir pasitikėjimą savimi, mokysimės save pažinti ir priimti, t.y. būti savimi, galiausiai – suvokti savo troškimus ir išdrįsti juos realizuoti. Programos metu orientuojamasi į praktinį žinių pritaikymą ir savijautos/ elgsenos koregavimą.

PROGRAMOS METU:

 • Gausite teorinių žinių apie savivertės ir pasitikėjimo savimi formavimąsi.
 • Gausite praktinių patarimų ir įrankių, kaip sustiprinti savivertę ir pasitikėjimą savimi, kaip geriau jaustis ir efektyviau elgtis kasdienybėje.
 • Dirbsime nedidelėje jaukioje grupėje – taip praplėsime savo akiratį kitų įžvalgomis.
 • Dalinsimės savo jausmais ir patyrimais – taip gausime pastiprinimą, išgirsime save kituose.
 • Eksperimentuosime, atliksime įvairias praktines užduotis bei praktikas (pavyzdžiui, meditacijas) – tokiu būdu save pažindami, augdami ir stiprėdami.
 • Be grupinio darbo turėsime laiko ir erdvės sau, savirefleksijai.
Labiau pasitikėsite savimi ir savo sprendimais. Skirsite kokybiško Laiko Sau.

PO PROGRAMOS JŪS:

 • Geriau pažinsite save, įsisąmoninsite savo stiprybes ir silpnybes;
 • Suprasite, ką jums asmeniškai reiškia „būti savimi“, kaip save priimti ir atleisti už netobulumą bei klaidas;
 • Gebėsite atpažinti destruktyvius savo minčių ir elgesio šablonus bei juos keisti;
 • Geriau suprasite savo emocijas bei jų kilmę;
 • Pažinsite savo baimes ir kasdienius trukdžius siekiant savo tikslų;
 • Susipažinsite su būdais tvarkytis su savikritika ir perfekcionizmu;
 • Išsigryninsite savo vertybes, tikslus, norus ir geriau girdėsite save;
 • Aiškiau suvoksite savo santykius su aplinka ir jos įtaką jūsų gyvenime;
 • Labiau pasitikėsite savimi ir savo sprendimais;
 • Pradėsite save labiau vertinti kaip visumą ir savo vertės ieškoti viduje, atsijojant ją nuo išorės nuomonių ir jūsų pasiekimų;
 • Įsivardinsite, kuria kryptimi norite keliauti savo gyvenime.
Nedrįsti siekti savo svajonių ir gyventi pagal savo, o ne kitų primestą planą?

SKIRTA TAU, jei:

 • Trokšti vidinių pokyčių ir kokybiškesnio gyvenimo;
 • Nori stiprinti savo savivertę ir pasitikėjimą savimi;
 • Nori įgyti daugiau drąsos sprendimuose ir veikloje;
 • Pavargai nuo perfekcionizmo, savikritikos ir nuolatinės įtampos;
 • Nori išmokti drąsiau reikšti savo nuomonę ir atsiriboti nuo to, „ką pagalvos kiti“;
 • Ieškai aiškumo savo profesinėje srityje ar darnos santykiuose.

TAIP PAT GAUSI:

 • Saugią, įkvepiančią ir palaikančią erdvę atsiskleisti ir augti;
 • Asmeninį ir grupės dėmesį (darbas nedidelėje grupėje);
 • Įrankius darbui su savimi (tolimesniam sąmoningumo ir pasitikėjimo stiprinimui)
 • Galimybę gauti tęstinį palaikymą (iš koučerės ir/ ar bendraminčių grupės);
 • Strategiją savo svajonėms ir tikslams;
 • Daug praktinių užduočių, pagrįstų mokslu ir asmenine patirtimi, refleksijos – orientacija į įsisąmoninimą, patyrimą ir įgūdžių lavinimą.

APIE PROGRAMĄ:

Pažvelk į savo vidų – tiesiai ir tuo pačiu atsargiai, su nuoširdžiu noru priimti. Nustebsi, kiek visko daug ir nuostabaus turi!

8 savaičių savęs pažinimo programa TU ESI PAKANKAMAI – galimybė pažvelgti į savo vidų – tiesiai ir tuo pačiu atsargiai, be paniekos, kritikos, gėdos, o su nuoširdžiu noru priimti ir pažinti tą nuostabų pasaulį, tūnantį Tavyje.

Tai unikali autorinė programa, integruojanti skirtingų disciplinų (koučingo, psichologijos, psichoterapijos, neuromokslų, komunikacijos ir kt.) žinias ir tyrimais bei autorės patirtimi patikrintus metodus.

NAUDOJAMOS METODIKOS:

 • kognityvinės elgesio terapijos (KET) metodai, kurių pagalba keičiamos mintys, emocijos ir kūno pojūčiai bei elgesys;
 • koučingo technikos – mąstymą skatinantys klausimai ir pratimai;
 • sąmoningumo žaidimas iš POINTS OF YOU™, kuris išlaisvina kūrybiškumą, tarpusavio bendravimą, plečia akiratį ir padeda į situaciją pažvelgti kitu kampu, bei kitos stimulinės priemonės;
 • Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) praktikos – mokymasis išlikti ramiam, sugrįžti į „čia ir dabar“, meditacijos;
 • Įvairios užduotys, eksperimentai, atvejų ir situacijų analizės.
 • Darbas grupėje – padėsime vieni kitiems praplėsti požiūrį, dalinsimės savo mintimis ir įžvalgomis.
 • Individualus darbas – paliekama erdvės ir asmeniniams pamąstymams, įsisąmoninimui.

APIE LEKTORĘ

Raminta Girdvainė konferencijoje IŠDRĮSK PRADĖTI. Ant scenos tam, kad pasidalinti žinute, jog ir TU ESI PAKANKAMAI, kad išdrįstum pradėti tai, apie ką ilgai svajojai.

RAMINTA GIRDVAINĖ – atradimų trenerė, sertifikuota koučingo specialistė ir Points of You™ trenerė, Vilniaus universiteto lektorė. Viena iš pirmosios pokyčių konferencijos moterims „Išdrįsk pradėti“ iniciatorių ir organizatorių. Veda seminarus, mokymus, koučingo sesijas.
Raminta rašo straipsnius asmeninio augimo temomis, daugiausia apie savivertę ir pasitikėjimą savimi, dalijasi savo mintimis Facebook‘e. Taip gimė renginių ciklai ir tinklaraštis Tuesipakankamai.lt. Studijuoja dėl savo efektyvumo sparčiai populiarėjančią psichoterapijos kryptį kognityvinę elgesio terapiją (KET), praktikuoja dėmesingą įsisąmoninimą (Mindfulness).

„Kaip pasikeitė mano gyvenimas, kai supratau, kad esu Pakankamai? Esu gerokai drąsesnė savo poelgiuose ir siekiuose, turiu mažiau baimių, patiriu mažiau streso ir įtampos. Išmokau atsipalaiduoti ir mėgautis procesu, taip stipriai nesureikšminti nesėkmių ir kritikos. Mažiau vaikausi titulų, diplomų ir įvertinimų, tačiau įsiklausydama į save esu daug produktyvesnė, o džiaugsmas veikloje man atneša daug geresnius rezultatus nei anksčiau. Lengviau priimu sprendimus ir klausau intuicijos. Perfekcionizmą dažniau išmainau į rūpinimąsi savimi, sumažinau nepagrįstus reikalavimus sau ir kitiems. Gyvenu harmonijoje, kuriu darnesnius santykius, džiaugiuosi vidine laisve ir ramybe, ir paprasčiausiai – jaučiuosi laiminga. O sunkiomis akimirkomis, turėdama reikalingus įrankius, gebu greičiau atsistatyti. Gyvenimo kokybė – tai aš vadinu Pakankamai,“ – asmenine patirtimi dalijasi programos kūrėja Raminta Girdvainė.

ATSILIEPIMAI

Kuo man buvo ypatingi šie pirmadieniai? Visų pirmą tuo, kad visas 3 valandas skirdavau SAU. Kalbant apie programą, manau, kad ji ėjo nuosekliai vis gilyn ir gilyn. Nesu lankiusi anksčiau panašaus pobūdžio užsiėmimų, todėl visos temos atrodė įdomios ir aktualios. Labiausiai įsiminė apie kritiką ir savikritiką. 🙂 Kas labiausiai “kabino“, tai tam tikri netikėti atradimai, kurių prieidavom diskusijų metu, ir praktiniai įrankiai (pvz. šypsotis sau veidrodyje, pasakyti ačiū ir t.t.). Programa padėjo man suprasti, kodėl elgiuosi ar jaučiuosi tam tikru būdu. (Elvyra)

Žengusi pirmąjį žingsnį link savęs pažinimo, susitikdavau su Raminta privačiose sesijose ir tapo vis lengviau atsakyti sau į kurį laiką kilusius klausimus. O žengusi antrąjį žingsnį – sudalyvavusi grupinėje programoje TU ESI PAKANKAMAI – suvokiau, kad nesu viena, kad daugeliui kyla konfliktų su pačiu savimi, nusvyra rankos ir kad atsakymus galime rasti kartu. Neretai, klausydama kito dalyvio pamąstymų, atsakydavau sau, dialogai ir kiti Ramintos metodai atverdavo daugiau aiškumo ir motyvacijos save pažinti ir pamilti, tapti sau labiau dėkinga negu praėjusią savaitę. Buvo labai smagu daug pirmadienių skirti bendram mūsų tobulėjimui ir augimui. Ačiū! (Ernesta)

TRUKMĖ: 8 savaitės (2 mėnesiai), nuo birželio 4 d. iki liepos 23 d.
KIEKIS: 8 užsiėmimai (32 akad. valandos)
LAIKAS: pirmadieniais, 18-21 val.

BŪTINA REGISTRACIJA: bit.ly/8-savaičių-programa_registracija (registracija patvirtinama užpildžius registracijos formą ir atlikus pavedimą)


KAINA:

BAZINIS paketas (8 grupiniai užsiėmimai): 198 Eur (arba dalimis: 49,5 Eur x 4)
AUKSINIS paketas (8 grupiniai užsiėmimai + 2 asmeninės koučingo sesijos: 288 Eur (arba dalimis: 72 Eur x 4)

Dalyvių skaičius ribotas – iki 12 asmenų.

Jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės: raminta@girdvaine.lt, 867403732

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: