Laiškas nedrįstantiems pradėti

Mielas Žmogau,

Tu esi Pakankamai, kad pradėtum Dabar!

Galbūt Tau atrodo, kad dar trūksta kompetencijų, žinių, drąsos, pasitikėjimo, laiko, pinigų. Bet tiesa ta, kad viską, ko reikia sėkmingai pradžiai, jau turi su savim ir savyje.
Juk kažkaip atsiradai šiandien čia, juk kažkaip pasiekei to, ką turi ir kas esi! Ir tai nėra savaime suprantama ar nesvarbu, bet to Tau visiškai pakanka.

Ir po mėnesio ar metų niekas iš esmės nepasikeis – tad kam atidėlioti? Taip, galbūt turėsi daugiau patirties, bet turėsi ir daugiau savikritikos. Galbūt turėsi pinigų, bet neturėsi laiko. Galbūt tikėsi savimi, bet nerasi bendraminčių. Ir galbūt bijosi tiek pat labai ar net labiau (juk nieko nedarant baimė su laiku stiprėju). Visada kažko trūks, tad koncentruokis į tai, ką turi! Nebus geresnio meto pradėti nei Dabar.

Ženk tą vieną mažą žingsnelį pokyčių link (tam tikrai gali atrasti jėgų ar kitų resursų), o visa kita susirinksi savo kelionėje. Kiekvieną didelę svajonę sudaro daug mažų žingsnių, kuriuos padaryti tikrai esi pajėgi. Tereikia pradėti!

O pradėk nuo to, kas visai nebaisu: skambutis draugui, informacijos paieška, registracija į sporto klubą ar kalbų pamoką, o gal įsigytas svetainės adresas. O tada suprasi, kad Tu tikrai gali! Gali ne tik šį žingsnelį žengti, gali gerokai toliau ir daugiau.

Sėkmingos kelionės!

Su šypsena
Raminta Girdvainė
Atradimų trenerė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: